Värsked tööpakkumised

Prantsuse keele oskusega müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567959

Tööpakkumise number

567959

Firma nimi peidetud Prantsuse keele oskusega müügiassistent

Töö kirjeldus

* müügipakkumiste ja tellimuskinnituste vormistamine
* müügidokumentatsiooni ja andmete haldamine andmebaasides
* tellimuste valmimise koordineerimine - suhtlus tootmiste, lao ja äriklientidega
* igapäevane infovahetus ettevõtte tehaste ja välispartnerite vahel

Nõudmised kandidaadile

• oskad väga hästi prantsuse keelt ning hästi inglise keelt (kõnes ja kirjas)
• tunned ennast mugavalt MS Office tavaprogrammides (Word, Excel jne)
• omad kõrgharidust või omandad seda lõppjärgus
• oled hea meeskonnatöötaja ning oskad hoida häid koostöösuhteid
• oled õppimishimuline, hea tehnilise taibu ja loogilise mõtlemisega
• oled korrektne ja tulemustele orienteeritud

Pakume huvitavat ja tempokat tööd pidevalt arenevas oma valdkonna juhtivas puidutööstus ettevõttes:
• täistööajaga töökohta ja kaasaegseid tingimusi
• väljaõpet toetavas müügitiimis
• ambitsioonikat ja kompetentset meeskonda
• töökohta Tartu linnas

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
19. november 2018

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 460 inimest, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.