Prantsuse keele õpetaja (0,3)

RAPLA GÜMNAASIUM

Tööpakkumise number

606241

Töö kirjeldus

Hea õpetaja, kui Sul on valmisolek rakendada uut õpikäsitust, põhjalikud erialased teadmised, lai haare, võime arendada aineõpetust digivahendite abil. Sind iseloomustab sõbralikkus ja paindlikkus, samas mõõdukas nõudlikkus ja sihikindlus. Oled valmis olema mentor õpilastele, aidates neid uues koolis ja keskkonnas kohaneda ning toetada nende isiklikku arengut, siis Rapla Gümnaasiumis on see võimalik. Siin saab teha asju teistmoodi!
Tule meeskonda: https://rapla.edupage.org/a/tule-meeskonda


Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on olemas magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, siis täida
KANDIDEERIMISAVALDUS http://bit.ly/avaldus5918
NB! Kui oled hingelt tulevane õpetaja, aga Sul veel magistriõpingud pooleli, siis täida avaldus ikkagi, sest, kes teab ...


Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust töötada innovatiivselt mõtlevas meeskonnas, juhtkonna poolset usaldust vastutada oma töö eest, kokkuhoidvat meeskonda ja inimestevahelisi usalduslikke suhteid hindavaid õpilasi.Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. august 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 390 EUR kuus
Soovin kandideerida

Prantsuse keele õpetaja (0,3)


RAPLA GÜMNAASIUM

Rapla Gümnaasium on 1. septembrist 2018 õppetööd alustanud riigigümnaasium, mille eesmärk on pakkuda valikuterohket ja kvaliteetset üldkeskharidust. Rapla Gümnaasiumis toimub õppetöö gümnaasiumiastmes statsionaarses ja mittestatsionaarses õppes.

Avan ettevõtte profiili