PRAKTIKANT LAO- JA LOGISTIKAÜKSUSESSE (Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418360

Tööpakkumise number

418360

Töö kirjeldus

* kauba vastuvõtt ja ladustamine
* kauba komplekteerimine ja väljastamine
* laoprogrammi ning käsiskänneri kasutamine
* inventeerimine

Nõudmised kandidaadile

* täpsus, vastutustunne, kiirus ja töötahe
* valmisolek meeskonnatööks
* elementaarne arvuti kasutamise oskus
* eesti keele valdamine vähemalt suhtlustasandil
Kasuks tuleb, aga tegelikult saab ka ilma hakkama:
* hea füüsiline vorm
* eelnev laotöö kogemus
* tõstukijuhtimise õigust tõendav dokument

* võimalust õppida ning kogemusi omandada otse keset kaasaegset ja väga dünaamilist töökeskkonda
* juhendamist praktikaülesannete täitmisel
* paindlikku tööaega
* tõesti vaheldusrikkaid tööpäevi
* eriti lahedaid kolleege
* võimalust jätkata pärast praktika lõppu tööd Eesti vanima ja suurima autovaruosade maaletooja ning hulgimüüja juures

Lisainfo

Maksame praktikantidele ka töötulemustest sõltuvat tasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016

MERCANTILE GROUP AS on vanim ja suurim autovaruosade maaletoomise ning hulgimüügiga tegelev ettevõtte Eestis.
Tegutseme juba 1990. aastast, mis tähendab rohkem kui 25. aastat väärtuslikku kogemust. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist, mille harud ulatuvad Skandinaaviasse, Venemaale ning kaugemalegi. Ettevõtte pealadu asub Tallinna piiril, Laagris ning piirkondlikud laod ning müügiesindused on veel ka Rakveres, Tartus ja Pärnus.

Ettevõttele kuulub AUTOASI kaubamärk, mida kasutavad meie partnerid üle Eesti. Praegu on AUTOASI ketis 25 autoremonditöökoda ja kauplust ning see number suureneb pidevalt.

Pakume võimalust tulla oma koolipraktikat tegema just meie juurde. Tavaliselt kutsume parimad praktikaläbijad ka põhikohaga tööle.