2023-08-23 14:48:55

ПОСУДОМОЙ(КА) / DISHWASHER

CVKeskus.ee klient
Alates 5.47 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kolm Sibulat новый и современный ресторан, открывшийся в начале августа в центре бизнес центра Maakri. У нас сильная, заряженная команда и огромное желание покорить мир! 10 лет наш ресторан работал на улице Теллискиви и вот мы переезжаем на новый адрес Maakri 19/1 первый этаж.

Предлагаем работу посудомою(ке). Основная рабочая обязанность мыть кухонную и ресторанную посуду. Бокалы и коктейль-фужеры официанты моют сами в баре. Утренняя смена подразумевает также уборку пола ресторана пылесосом и влажная уборка. 90m2. Также уборка помещения для персонала 10m2.

Kolm Sibulat is a new and modern restaurant opat the in the heart of the Maakri Business Centre. We have a strong, supercharged team and a great desire to conquer the world! For 10 years our restaurant has been working on Telliskivi street and now we are moved to a new address Maakri 19/1 first floor.

We offer work as a dishwasher. The main job duty is to wash kitchen and restaurant utensils. Glasses and cocktail glasses are washed by the waiters themselves in the bar. The morning shift also includes cleaning the floor of the restaurant with a vacuum cleaner and wet cleaning. 90m2. Also cleaning staff room 10m2.

Ootused kandidaadile

Основные требывания к кандитату – позитивное и здоровое отношение к жизни. Капелька юмора тоже не помешает.

The main requirements for the candidate are a positive and healthy attitude towards life. A little humor doesn't hurt either.

Ettevõte pakub

Ресторан предлагает своему персоналу: питание несколько раз в день. Свежий кофе и чай. Только официальное оформление. Оплачиваемый отпуск после 6 месяцев работы, страховку здоровья. Владельцы ресторана сами работают в ресторане и имеют за плечами 25-ий опыт.

График работы 2 дня через 2 дня. Утренняя и вечерняя смены. Рабочий день 7-8 часов. В месяц около 115-130 часов.

Утренняя смена с 9-16(17). Вечерняя с 16-23(24).

Также оплачивается такси, если общественный транспорт уже не работает.

The restaurant offers to our staff: meals several times a day. Fresh coffee and tea. Only official registration. Paid vacation after 6 months of work, health insurance.

The owners of the restaurant themselves work in the restaurant and have 25 years of experience behind them.

Hours of operation are 2 days in 2 days. Morning and evening shifts. Working day 7-8 hours. About 115-130 hours per month.

Morning shift from 9-16 (17). Evening from 16-23(24).

A taxi is also paid if public transport is no longer working.