Postikuller (Rakvere)
Tööpakkumise number #784798

Omniva
Rakvere, Lääne-Virumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Oleme rõõmuga valmis Sulle pakkuma
- paindliku tööajaga tööd graafiku alusel E–L algusajaga 6:00 – 7.30 ning lõunapausi endale sobival ajal
- liikuvat tööd sorteerides ja kohale toimetades postisaadetisi (kirjad, ajalehed, ajakirjad, reklaampost, tähitud kirjad, väikepakid jms)
- töötamiseks ettevõtte autot, tööriideid ning tööjalatsite ostuks kompensatsiooni
- võimalust teha karjääri tegusas ja rõõmsas ettevõttes

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tiimi, kui Sa
- kohtled postisaadetisi kui kingitust ja iga kirja kui hindamatut tervitust
naudid oma tööd nii päikselisel kui ka vihmasel päeval
- täidad täpselt ja kohusetundlikult nii suured kui ka väiksed ülesanded
- navigeerid oskuslikult läbi linnatänavate ja külateede leides alati parima marsruudi
- naeratad alati kliendile ja kostitad teda ilusa sooviga
- omad B-kategooria juhtimisõigust ning valdad suhtlustasandil eesti keelt

Sind ootavad meie juures mitmed koolitus- ja arenguprogrammid, hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, haigushüvitis, ühisüritused, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks.

Tööpakkumise number
#784798

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2022
Kuulutus sisestati:
13. mai 2022

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL VIRU-NIGULAS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL VIRU-NIGULAS Forus Security AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
4 p. tagasi
KOKK U&K TOITLUSTUS OÜ
6 - 8 €/tunnis
4 p. tagasi
KOKK U&K TOITLUSTUS OÜ • Rakvere
Rakvere
5 p. tagasi
HALJASTUSTÖÖLINE Redline Invest OÜ
5 p. tagasi
HALJASTUSTÖÖLINE Redline Invest OÜ • Rakvere
Rakvere
MÜÜJA KADRINA KONSUM (COOP JÄRVA) Coop Järva
5 päeva jäänud
MÜÜJA KADRINA KONSUM (COOP JÄRVA) Coop Järva • Lääne-Virumaa
ÕPILASKODU KASVATAJA, TEGEVUSJUHENDAJA VÕI ABIKASVATAJA Maarjamaa Hariduskolleegium
ÕPILASKODU KASVATAJA, TEGEVUSJUHENDAJA VÕI ABIKASVATAJA Maarjamaa Hariduskolleegium • Lääne-Virumaa
Vaatan kõiki