Postikuller (Lihula)
Tööpakkumise number #803874

Omniva
Lihula
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 13 päeva pärast.

Töö kirjeldus

- paindliku tööajaga täiskohaga töö (5 päeva nädalas) graafiku alusel E-L tööpäeva algusega kell 06.00
- töötamiseks ettevõtte auto, tööriideid ning tööjalatsite ostuks kompensatsioon
- liikuv töö autoga kohale toimetades postisaadetisi

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tiimi, kui Sa
- kohtled saadetisi kui kingitust ja kui hindamatut tervitust
- naudid oma tööd nii päikselisel kui ka vihmasel päeval
- täidad täpselt ja kohusetundlikult nii suured kui ka väiksed ülesanded
- navigeerid oskuslikult läbi linnatänavate ja külateede leides alati parima marsruudi
- naeratad alati kliendile ja kostitad teda ilusa sooviga
- omad B-kategooria juhtimisõigust ning valdad suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

- tööjalatsite ostuks kompensatsiooni
liikuvat tööd autoga kohale toimetades postisaadetisi
- lisapuhkust, sooduspakkumisi meie koostööpartneritelt ning erinevaid lisaboonuseid
- võimalust teha karjääri tegusas ja rõõmsas ettevõttes

Tööpakkumise number
#803874

Info

Asukoht:
Lihula
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. august 2022

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
5 tundi tagasi
KOMPLEKTEERIJA MAXIMA LOGISTIKAKESKUSSE! Maxima Eesti OÜ
Kuni 2000 €/kuus
UUS
KOMPLEKTEERIJA MAXIMA LOGISTIKAKESKUSSE! Maxima Eesti OÜ • Harjumaa
Harjumaa
5 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu
1100 - 1600 €/kuus
5 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
KAUBAVÄLJASTAJA (TAVALADU KONTOR) Coop Eesti Keskühistu
Alates 1140 €/kuus
6 p. tagasi
KAUBAVÄLJASTAJA (TAVALADU KONTOR) Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA Enics Estonia
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA Enics Estonia • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1
5 p. tagasi
AVAVANGLA VALVUR Tallinna Vangla
Alates 1600 €/kuus
1
5 p. tagasi
AVAVANGLA VALVUR Tallinna Vangla • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki