Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630127

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* külaliste professionaalne ja sõbralik teenindamine
* jooksvate kliendiküsimuste lahendamine
* info jagamine, teadete edastamine
* hotelli erinevate osakondade abistamine

Ootused kandidaadile

* hea inglise keele oskus kõnes (kasuks tuleb eesti keele ja vene keele oskus)
* hea füüsiline vorm, et abistada külalisi nende pagasiga
* sõbralikkus ja abivalmidus
* valmisolek meeskonnatööks
* kohusetundlikkus ja täpsus
* rõõmsameelsus ja positiivsus teenindamisel
* B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

* püsivat ja vaheldusrikast tööd
* kaasaegseid töötingimusi
* väljaõpet ja täiendkoolitusi
* sõbralikku kollektiivi
* omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Toompea jalamil, vana ja uue linna piiril, asub aastast 1873 stiilne paekivi hoone, mis on ehitatud Balti saksa parun Theophil von Stackelbergi poolt omale linnaresidentsiks.
Selles ajalugu täis hoones on 2009 aasta kevadel ajalooliselt autentsema näo saanud ka hotell von Stackelberg Hotel Tallinn, kus on harmooniliselt ühendatud uus ja vana disain.
Hotellis on kokku 52 numbrituba, mis pakuvad hotelli külalistele hubast pelgupaika peale pikka linnaga tutvumist või pingelist ärikohtumist.
Samal tänaval, aadressil Paldiski mnt.3 asub taskukohaste hindadega City Hotell Tallinn, kus on 17 hotellituba.

Tööpakkumise number
#630127

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn ja Centennial Hotell Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels ketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.

Vaata rohkem

Portjee