Värsked tööpakkumised

Põrandakatte paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361012

Tööpakkumise number

361012

Töö kirjeldus

- pakume tööd PVC ja Linoleum põrandakatete paigaldajale
- avaliku sektori objektid Helsingis

Nõudmised kandidaadile

- soome keele oskus suhtlustasandil on vältimatu!
- eelnev paigaldaja töökogemus vähemalt 3 aastat
- keevitusoskus
- tööohutuse- ja tuletöökaardi ning juhilubade olemasolu
- kasuks tuleb isikliku auto kasututamise võimalus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi,
- head palka vastavalt töötulemustele ja
Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevatele tingimustele ning hüvitistele
- vajadusel abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel.

Lisainfo

Kandideerimisavalduses palume võimalikult täpselt kirjeldada enda oskusi, haridust ja eelnevaid erialaseid kogemusi.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

Maximus OY on üks Soome suurimaid personalivahendusettevõtteid. Oleme spetsialiseerunud personalivahendusele ehituse, teedeehituse, pinnaseehituse ja
kinnisvarahoolduse vallas. Oleme edukalt tegutsenud juba aastast 2001. Meie kaudu leiavad igal aastal töö sajad töötegijad Soomest ja Eestist. Seoses tegevuse laiendamisega, vajab ettevõte pidevalt uut tööjõudu oma ala spetsialistide näol.