Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519283

Põlva kaupluse aia- ja koduosakonna klienditeenindaja (hooajaline töö aprill - oktoober)

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja teenindamine aia- ja kodukaupade osakonnas,
kauba väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kaubanduse valdkonnas,
Arvutiga töötamise kogemus,
Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus,
Hea eesti keele oskus.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi.
Koostöös hankijatega huvitavaid tootekoolitusi. Rõõmsameelseid ja põnevaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#519283

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2018
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2018

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY-kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia-ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem