Värsked tööpakkumised

Põlva Euronics kaupluse müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426631

Tööpakkumise number

426631

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanne on pakkuda säravat klienditeenindust.
Sinu peamine eesmärk on olla koos oma meeskonnaga:
Esimene teeninduses
Esimene müügitulemustes
Esimene kaubavalikus
Esimene üksuse väljanägemises
Esimene elektroonikas

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
-oled enesekindel, positiivse ellusuhtumisega ning hea huumorimeelega
-Sul on kirg ja armastus kodutehnika vastu
-omad korralikke teadmisi infotehnoloogiliste seadmete alal
-tunned hästi arvutit (outlook, office, internet)
-oled tulemustele orienteeritud, analüütilise ja planeeriva mõtlemisega
-oled võimeline tõstma, teisaldama ja transportima suuremahulisi, raskeid kaupu

Ettevõte pakub

Pakume
huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbralikus meeskonnas
põhjalikku väljaõpet ja tasemel koolitusi
motiveerivat palka (põhipalk+tulemustasu)

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2016