POLSTERDAJA
Tööpakkumise number #825771

POLSTERDAJA

Bellus Furniture OÜ
Lääne-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Karkassile valmisõmmeldud kanga- ja nahadetailide kinnitamine klambripüstoliga.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame, et...

Sa oled täpne, töökas ja kohusetundlik!

Sulle meeldib oma kätega midagi ilusat valmis teha!

Sulle on  olulised efektiivsus ja kvaliteet!

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd!

Toetame Sind igati sisseelamisel

Õppeajal maksame garanteeritud tasu

Pakume transporti tööle ja koju tagasi

Tööaeg on E - R kahes vahetuses, 6:00- 14:30 ja 14:30- 23:00

Töö asukoht Rakvere mnt 23A, Haljala alevik, Lääne- Virumaa

Tööpakkumise number
#825771

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
POLSTERDAJA POLSTERDAJA

1997.a. loodud Bellus Furniture toodangut müüvad üle 600 edasimüüja Euroopas. Bellus esindab uut Skandinaavia stiili ja ettevõtte portfellis on täna üle 200 diivani ja voodi. Bellusel on töötajaid 8 riigis, nendest Eesti kahe tootmisüksuse ja kahe kontori peale kokku ligi 200 inimest.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
TREPITEHASE TISLER Aru Grupp AS
1
TREPITEHASE TISLER Aru Grupp AS • Lääne-Virumaa
PEREVANEMATE ABI VINNI PEREKODU
PEREVANEMATE ABI VINNI PEREKODU • Lääne-Virumaa
3 näd. tagasi
TRANSPORTTÖÖLINE (RAKVERE "RAJA" KAUPLUS) OG Elektra AS
980 €/kuus
TRANSPORTTÖÖLINE (RAKVERE "RAJA" KAUPLUS) OG Elektra AS • Lääne-Virumaa
980 €/kuus
KASSAPIDAJA-MÜÜJA RAKVERE MAXIMAS (TALLINNA 11) Maxima Eesti OÜ
KASSAPIDAJA-MÜÜJA RAKVERE MAXIMAS (TALLINNA 11) Maxima Eesti OÜ • Rakvere
Rakvere
MÖÖBLITISLER SÕMERU MÖÖBEL OÜ
1200 - 1700 €/kuus
MÖÖBLITISLER SÕMERU MÖÖBEL OÜ • Lääne-Virumaa
Vaatan kõiki
POLSTERDAJA
POLSTERDAJA