Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321285

Polsterdaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Diivanite polsterdamine kanga ja nahaga.

Ootused kandidaadile

Hea pingetaluvus.
Kiire õppimisvõime.
Ausus, korrektsus, aktiivsus.
Oskus töötada meeskonnas.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes.
Sõbralikku ning toetavat meeskonda.
Väljaõpet kohapeal.
Heale töötajale korralik palk.

Lisainfo

Töökohtade asukohad: Tulbi 4 ,Paralepa, Ridala Vald, Läänemaa.

Tööpakkumise number
#321285

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
27. september 2013

Rave Mööbel OÜ on 1994 aastal asutatud mööbli tootmis-, jae- ja hulgimüügifirma Eestis. Ettevõttel on 6 jaemüügikauplust ning edukaid koostööpartneried/edasimüüjaid Eestis üle 20. Ettevõtte toodangust 95% eksporditakse Skandinaaviariikidesse.

Vaata rohkem

Polsterdaja