Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753266

PÕLLUMAJANDUSMASINATE TEHNIK

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on põllumajandustehnika remont, hooldus ja ettevalmistus müügiks.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidust, soovitavalt tehnilist eriharidust

  • Eelnevat töökogemust tehnika valdkonnas

  • Head suhtlemisoskust ja pingetaluvust

  • Eesti keele oskust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Arvuti kasutamise oskust

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Meeldivat ja sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
  • Täiendkoolitusi
  • Põhipalka ja töö tulemustest sõltuvat lisatasu
  • Läbi mõeldud motivatsioonipaketti, millest saame rääkida juba kohtumisel

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Kandideerimise tähtaeg: 26.01.2022

Kandideerimiseks kasuta nuppu „Soovin kandideerida“ või saada oma CV aadressile personal(at)ba-machinery.ee

Töökohaga seotud küsimustele vastab hooldusjuht Taimo Jürisoo,tel +372 50 16 179, e-mail taimo.jurisoo(at)ba-machinery.ee

Tööpakkumise number
#753266

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem