Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646029
Veebipõhine värbamine

Põllumajandusjuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Põllutööde üldine planeerimine ja korraldamine;

Põllumajandus ettevõtete külvi,- ja tööplaanide koostamine ning nende realiseerimine;

Ametkondadega suhtlemine ja taotluste esitamine;

Meeskonna komplekteerimine;

Varuosade ja vajalike tarvikute hankimine;

Väetusplaanide ja taimekaitseplaanide koostamine;

Tagama põllutöödel seadmete tulemusliku kasutamise, kindlustades tööde õigeaegse ja kvaliteetse täitmise;

Jälgima masinate, seadmete kasutamisel nõutavate korras kaitsevahendite olemasolu;

Nõudma põllutöölistelt igasuguste ohutusnõuete ranget täitmist, samuti kindlustama, et ei rikutaks seadmeid ja tehnikat;

Juhatuse liikme antavad muud ühekordsed tööülesanded.

Ootused kandidaadile

Teadmised põllumajandusest;

Andmetöötlus oskus, exceli ja arvuti kasutamine;

Põllumajandustehnika tundmist;

Agronoomiline taust;

Planeerimisoskus, otsustusvõime.

Ettevõte pakub

Võimalust juhtida tervet põllumajandusettevõtet;

Vahelduat tööd nii kontoris, baasis kui ka põllul;

Tööautot;

Vabamat graafikut talvekuudel;

Stabiilset palka.

Tööpakkumise number
#646029