Värsked tööpakkumised

Poleerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361727

Tööpakkumise number

361727

Töö kirjeldus

Pakume väljaõppega tööd poleerijatele, kelle peamised tööülesanded on roostevabast terasest autode lisavarustustoodete käsi- ja masinpoleerimine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib neile, kes ei karda rasket ja musta tööd ning kellel on hea füüsiline vorm ning valmisolek raskuste tõstmiseks.
Kasuks tuleb varasem tootmistöö kogemus ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

* head teenimisvõimalust tükitöö alusel
* hooajast sõltumatut stabiilset tööd ja sissetulekut
* kaasaaegset ja arenevat töökeskkonda
* väljaõpet ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Tööaeg on esmaspäevast reedeni kell 6.00 - 14.50

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. november 2014

Metec on 1992. aastal asutatud Eesti juhtiv masinaehitus ja metallitööstusettevõte. Meie Tartus asuvas 20,000 ruutmeetri suuruses tehases on ligi 300 töötajat ja aastakäive on ligi 20 miljonit eurot. Meie peamisteks tegevusvaldkondadeks on autode lisavarustuse valmistamine ning arendus- ja tootmisteenuste pakkumine täislahendusena erinevatele tööstusvaldkondadele.