Värsked tööpakkumised

Poiste tööõpetuse õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418243

Tööpakkumise number

418243

Töö kirjeldus

Pakume võimalust töötada moodsalt renoveeritud kaasaegses õpikeskkonnas koos paljude toredate õpilaste ja meeldivate kolleegidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eesti keele oskust emakeelena, kunsti või tehnilist kõrgharidust. Soovitav magistrikraad ja õpetaja kutse.Kasuks tuleb varasem kogemus õpetamiseks
üldhariduskoolis ja oskus lastega töötada.Tunde pakume põhikoolis . Soovi korral võimalus juhendada meisterdamise ringi ja teha osalise koormusega remondimehe töid.
Tore, kui on veel mõni lisaeriala (arvutiõpetus, füüsika).Teretulnud on ka alles kõrgharidust omandav tubli üliõpilane!

Tallinna Kuristiku Gümnaasium pakub oma töötajatele väga häid sportimistingimusi; osaleda täiendkoolituskursustel; kollektiiviga ühiseid õppekäike ja koolitusi; IKT
vahendite kasutamise võimalusi kõigis klasssiruumides.
Sobiliku kandidaadi puhul motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kuulutab välja konkursi uue füüsika õpetaja tööle võtmiseks alates jaanuarist 2014