Värsked tööpakkumised

Põhja-Eesti müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360956

Tööpakkumise number

360956

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesandeks on
tööriistade, tarvikute ja kinnitusvahendite aktiivne müük ja rentimine;
kliendikohtumiste korraldamine ehitusobjektidel ja kliendi kontoris;
tööriistade demonstreerimine ja koolitamine;
jooksvate tööalaste küsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaadilt:
eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil;
aktiivset suhtlust ja sära, kuid samas oskust kuulata;
tahet teha palju tööd ja saavutada suurepäraseid tulemusi;
valmisolekut järjepidevalt pingutama, mitte alla andma;
autojuhiluba ja autosõidukogemust;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
suurepäraste tulemuste korral suurepärast palka;
toetavat meeskonda ja meeskonnasündmusi;
avatud suhtlemist ja otsustamisõigust
ametiautot ka isiklikeks sõitudeks
spordiklubi paketti

Lisainfo

Tööpiirkonnaks on valdavalt Tallinn ja Harjumaa

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 600 kuni 3000 EUR kuus

Varustaja24 on keskendunud ehitus- ja tootmisettevõtete varustamisele s.t müüme ja rendime käsitööriistu, tööriista tarvikuid ja kinnitusvahendeid. Meie tooteportfelis on Bosch elektritööriistad, Husqvarna teemantpuurimismasinad, Paslode-Spit naelapüssid, MAX armatuurisidujad, Fischeri kinnitusvahendid, Zinga korrosioonikaitse jt kvaliteetkaubamärgid.