Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605666

Poejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse igapäevatöö organiseerimine ja juhtimine
  • Tööülesannete tõhus korraldamine ja meeskonna motiveerimine ühiste eesmärkide saavutamiseks
  • Kauba kontrollimine ning vastuvõtmine, kassade ja pagaritöökoja protsesside juhtimine, laoseisu haldamine ja kindlate eesmärkide seadmine
  • Probleemide efektiivne ja kiire lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Meeskonna juhtimise kogemus
  • Hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, oskus seada prioriteete ning tähtaegadest kinnipidamine
  • Eesmärkidele orienteeritus ja täpsus
  • Kliendikeskne suhtumine, seades meeskonna ja kliendi rahulolu prioriteediks
  • Eesti keele oskus
  • Inglise, saksa ja vene keele oskus tuleb kasuks
  • Valmisolek väljaõppeks välismaal kuni 15 kuud

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja kõiki suurettevõttega kaasnevaid sotsiaalseid hüvesid
  • Kvaliteetset, väga põhjalikku ning täies ulatuses kompenseeritud väljaõpet välismaal
  • Huvitavat tööd stabiilses ja kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
  • Suurepärast ning toetavat meeskonda ja head töökeskkonda
  • Võimalust saada osa suurepärasest rahvusvahelisest projektist

Tööpakkumise number
#605666

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Lidl on edukas jaemüügikett, mis on Euroopas üle 40 aasta hoogsalt laienenud. Tegutseme 30 riigis üle maailma ja pakume kvaliteetseid toidu- ja tööstuskaupu parimate hindadega rohkem kui 10 000 kaupluses. Oleme uhked oma saavutuste üle ja aitame üksteist alati, et muuta Lidl – nii meie rohkem kui 10 000 poodi, laod, kui ka peakontorid, iga päevaga veelgi paremaks. Lidlis leiad tugeva meeskonna, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Avasta ühe Euroopa suurima jaemüügiketi võimalused ja kandideeri meie tööpakkumistele!

Vaata rohkem

Poejuhataja