Värsked tööpakkumised

Plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240640

Tööpakkumise number

240640

Töö kirjeldus

Pakume pikkajalist tööd katuseplekksepale Soomes (võimalikud objektid ka mujal põhjamaades). Töö seisneb plekk-katuste paigaldamises, katuse plektitööde tegemises, sh. vihmaveerennide -ja süsteemide paigaldamises.

Nõudmised kandidaadile

• Töökogemus ehitusplekksepana
• Korrektsus ja tööks vajalikud erialased oskused
• Oma auto ja tööks vajalikud tööriistad (isiklik mobiilne valmidus ülalkirjeldatud tööks)
• Soome keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

• Tööd läbi talve
• Majutust
• Üks kord kuus laevapiletid üle lahe (edasi-tagasi) + kütuse kompenseerimine Eestist tööle ja tagasi
• Töötasu iga 2 nädala tagant

Lisainfo

Tööga saab alustada kohe

Lisainfo mob. 54634422

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
28. september 2011
Brutopalk:
13 EUR tunnis

OÜ Nullpunkt on Skandinaavia riikide ehitusturgudel tegutsev ehitusettevõte. Meie ampluaaks on üldehitustööd, katusetööd ning keevitustööd laevades.