Värsked tööpakkumised

Plasttaara pakkija (tootmistööline)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430753

Tööpakkumise number

430753

Firma nimi peidetud Plasttaara pakkija (tootmistööline)

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakkijatele. Peamisteks tööülesanneteks on plasttaara pakkimine, etiketeerimine ja jooksev kvaliteedikontroll. Tegemist on liinitööga ning tööd tuleb teha seistes.

Nõudmised kandidaadile

- varesem tööstusettevõttes töötamise kogemus
- töökus, täpsus ja kiirus
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- tööle tasuta transporti (Mustamäelt ja Õismäelt)
- 12 tunniseid vahetusi algusega kell 8:00 ja 20:00 (sisaldab ka öiseid vahetusi). 4 päeva tööl, seejärel 4 vaba
- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- öötöö tunnitasu 4,25 eur/h ning riiklike pühade eest maksame topelttasu ning ületunnitasu on 5,10 eur/h.

Lisainfo

Töökoht asub Tabasalus ning sobib ka naistele.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 3.55 kuni 3.8 EUR tunnis

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.