Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530043

Plastiktoodete pakkija (tasuta transport alates kesklinnast)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* plastiktoodete pakkimine ja etikeerimine
* toodangu kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

* huvi tootmistöö vastu
* hea füüsiline vastupidavus
* eesti või vene keele oskus
* võimalus töötada ka öises vahetuses

Ettevõte pakub

* püsivat ja stabiilset tööd
* väljaõpet ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
* töö graafiku alusel-2 päeva(08:0-20:00), 2 ööd(20:00-08:00) 4 vaba päeva
* tunnitasu 4,00 (bruto) + 25% öötasu
* tasuta transport (Kesklinn-Kadaka Selver-Haabersti ring-Rannamõisa tee-Tabasalu)
Töökoht asub Tabasalust 4 km kaugusel.
Töö sobib naistele ja meestele!

Tööpakkumise number
#530043

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 - 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem