2023-08-23 14:48:55

Plastikakirurgia üksuse õde

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma tööka ja kokkuhoidva tiimi Soome keelt kõnelevat kolleegi, kelle

ülesandeks saab olema plastikakirurgia üksuse meditsiiniõe töö.

Töö toimub Tallinna kesklinna kontoris. Võimalik on ka teha kuni pooles mahus

tööd kodukontoris.

Tööülesanneteks täpsemalt on:

- patsientide konsulteerimine telefoni ning elektronposti teel

- vähemalt kaks korda kuus Helsingis konsultatsioonid ning nende dokumenteerimine

- patsientidele e-konsultatsioonide, lepingute ja arvete koostamine

- patsientide konsulteerimine operatsioonijärgsel perioodil

- koordinaatori juhendamisel jooksvates küsimustes abistamine

Töötasu 850,00 eurot (brutto) - 0,5 töökoormus.

Lisainfo: +372 5343 1911

Ootused kandidaadile

- Õekutse

- Soome keele kirjalik ja suuline oskus C1-C2 tasemel

- Kasuks tuleb vähemalt 2 aastane töökogemus plastikakirurgia valdkonnas

- Suurepärane kohanemisvõime

- Hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime

- Kollegiaalne suhtumine

Ettevõte pakub

Meie pakume:

- Huvitavat tööd kiiresti arenevas meditsiiniettevõttes

- Sind toetavad ja juhendavad professionaalsed kolleegid

- Väljaõpet ja koolitusi