Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #587666

Planetarist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Edastab kvaliteetset elamus- ja haridusteenust Planetaariumi klientidele
  • Opereerib laitmatult keerulisi tehnoseadmeid
  • Presenteerib live-etendusi, interaktiivseid, 360 kinofilmide etendusi külastajatele
  • Interpreteerib vabalt ja õigelt teaduslikke astronoomilisi kontseptsioone
  • Annab sisulisi vastuseid külastajate küsimustele ja arutab kuulajate kommentaare etenduste temaatika valdkonnas
  • Osaleb kõigis Planetaariumi poolt korraldavates üritustes
  • Tagab vajaliku tehnika kontrolli ja õige kasutamise etenduste läbiviimiseks
  • Avastab häireid tehnika töös ja edastab vajaduse korral selle informatsiooni
  • Võimaluse korral teeb kõik, et etendused kulgeksid plaanipäraselt

Ootused kandidaadile

  • head kommunikatsioonioskused suhtlemisel külastajatega
  • piisavad käelised ja tajuga seotud oskused planetaariumitehnika
juhtimisel hämaras töökeskkonnas
  • hea taktitunne ja korrektne viisakas esinemisstiil
  • Soov uue informatsiooni/teadmiste omandamise vastu ja kirg seda edastada külastajatele.
  • Kasuks tuleb keelteoskus (vene, inglise, soome, rootsi, läti)
  • Presentatsioonitehnika valdamine: Windows, PowerPoint,
projektorid, I-pad, heli/ valguspuldid ja mikrofonid

Kasuks tuleb:
  • Huvitu astronoomiast ja kosmoseteemast, laiemalt loodusteadustest
Tunned öist tähistaevast, selle taga olevat teaduslikku maailmapilti,
astronoomia ajalugu ja mütoloogiaga seotud aspekte astronoomia
ajaloos.
  • Suurepärased esinemis-ja suhtlusoskused
  • Klienditeenindaja oskused
  • Kõrg- või keskeri haridus täppis- või loodusteaduste haridus (soovitatav
füüsika-matemaatika-informaatika)

  • võimalust arendada ja luua uut tegevuskeskkonda perekülastajatele
  • summeeritud tööaega
  • mitmekesist ja kaasaegset töökeskkonda
  • tugevat meeskonda
  • 35-päevast puhkust

Tööpakkumise number
#587666
Planetarist