Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715160

Planeeringute spetsialist

CVKeskus.ee klient
Maardu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Planeerimisalase tegevuse korraldamine ja arendamine Maardu linnas

  • Detailplaneeringute menetlemine ja lähteseisukohtade koostamine;

  • Detailplaneeringute registri haldamine;

  • Projekteerimistingimuste koostamine ja menetlemine;

  • Ehitusprojektide vastavuse kontrollimine projekteerimistingimustele või detailplaneeringule;

  • Planeerimisvaldkonna õigusaktide eelnõude koostamine;

  • Osalemine Maardu linna üldplaneeringu menetlemisel.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus;
  • Eesti keele oskus C 1 tasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • Teadmised ehitus- ja planeerimisvaldkonnast ning asjakohastest õigusaktidest;
  • Hea koostöö- ja suhtlusoskus;
  • Analüüsivõime, oskus näha nii suurt pilti kui ka detaile;
  • Hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • Ametikohal vajalike arvutiprogrammide käsitsemise oskus.

KASUKS TULEB

  • varasem töökogemus planeeringute menetlemisel või koostamisel;
  • töökogemus kohalikus omavalitsuses;
  • B-kategooria juhtimise õigus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • võimalusi eneseteostamiseks

  • mitmekesiseid ja väljakutset pakkuvaid tööülesandeid

  • 35 päeva puhkust

  • stabiilset tööd

  • koolitusi enesetäiendamiseks

Tööpakkumise number
#715160