https://www.cvkeskus.ee/288191

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288191

Tööpakkumise number

288191

Töö kirjeldus

Planeerija peamisteks tööülesanneteks on tagada tootmisprotsessi efektiivne planeerimine, tootmisplaanide koostamine,ressursside planeerimine ning analüüs nende kasutamisest. Ta koostab tootmisplaani vastavalt klienditellimustele ja jälgib plaani täitmist. Planeerija lahendab jooksvaid probleeme ja jagab planeerimisalast operatiivinfot asjaosalistele. Planeerija töötab kliendijuhi meeskonnas.


Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on lõpetanud rakenduskõrgkooli või ülikooli. Et selles töös edukas olla, tuleb õppida kasutama majandustarkvara MONITOR, mõistma kliendi vajadusi ja tootmise võimalusi. Eduks on vajalik majanduslik-, logistika-, tootmise- või finantsharidust. Hädavajalik on hea inglise keele oskus. Kliendihaldurite ja klientidega toimub suhtlemine inglise keeles. Kasuks tuleb vene keele mõistmine.


Ettevõte pakub

Tööalast koolitust;
huvitavat ja vastutusrikast tööd;
meeldivaid, koostöövalmis kolleege;
rahvusvahelisi koostöö kogemusi.
Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest


Lisainfo

Kui soovid end äriliselt uuele tasemele tasemele viia ning aidata meie klientidel areneda koos meiega, siis sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi meie tugevas rahvusvahelises ettevõttes.
Kui tundsid eelpool kirja pandus vähemalt osaliselt ära ennast, siis palun kandideeri!


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS HANZA Mechanics Tartu on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. Hanza tehased asuvad Eestis, Rootsis , Soomes ja Poolas. Meil töötab 500 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.