Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340649

Planeerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 29. aprill 2014
Kuulutus aegub:29. mai 2014

Töö kirjeldus

Otsime Hyrles OÜle Tootmise planeerijat, kelle peamiseks ülesandeks on tootmisprotsessi planeerimine ja jälgimine, erinevate tootmistabelite täitmine ning analüüus.

Ootused kandidaadile

-varasem töökogemus tootmise planeerijana
-hea analüüsioskus
-protsesside juhtimise oskus
-täpne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tööd pidevalt arenevas ettevõttes
-vastutusrikast ja arendavat tööd

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB RAE VALLAS, KARLA KÜLAS.
Isikliku sõiduauto kasutamisel kompensatsioon.
Töö on kahes vahetuses, E-R. Vahetuse pikkus 8 h.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#340649

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. mai 2014
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2014

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem

Planeerija