Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714030
Veebipõhine värbamine

Plaatija

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

Erinevad plaatimistööd, hüdroisolatsioonitööd, seinte ja põrandate tasandused ja kallete valu.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame, et on kohusetundlik, usaldusväärne, aus iseenda ja teiste vastu, täpne, õppimisvõimeline, võimeline objektil suhtlema soome või inglise keeles, suuteline probleeme objektil jooksvalt lahendama, olema valmis pikemateks ja rasketeks tööpäevadeks.

Tugev töötahe, motiveeritus

Vajalik soome poolsete paberite korras olekut ja tööturvalisus kaardi olemasolu

Ettevõtte poolt on elamine, tööriistad, korra kuus laeva piletid, tööriided ja jalanõud

Konkurentsivõimelist töötasu( hea võimalus oma töötasu kujundamiseks)

Sobivusel tööle asumine koheselt!

Tööpakkumise number
#714030
Plaatija