Värsked tööpakkumised

Plaatija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619647

Tööpakkumise number

619647

Töö kirjeldus

Seinte ja põrantate plaatimine + plaatimisega seonduvad eeltööd ( tasandamine, vesieristus)
Objektid asuvad Helsingis

Nõudmised kandidaadile

* Oskused ja eelnev töökogemus
* Kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus ( maksame kütuse kompensatsiooni) ,soome keele oskus ning eelnev töökogemus Soomes
* Tööturvalisuskaardi olemasolu
* Kohusetundlikus

Ettevõte pakub

* Majutust
* Laevapiletid Eesti <---> Soome
* Töövahendid ja riided

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019
Brutopalk:
2500.00 - 7500.00 €/kuu

BestPar Oy tegeleb plaatimise ja plaatimise eeltöödega. Me pakume, kliendile, kiiret ja kvaliteetset plaatimise teenust.

Meie peamiseks eesmärgiks on rahulolev klient, kliendid on rahul kui neil on valikuvõimalus, me pakume oma klientidele erinevaid nutikaid lahendusi plaatimise valdkonnas.

Meie töötegijad on sertifitseeritud VTT poolt, mis lubab meil teostada märgades ruumides, vesieristustöid. Meie poolt vesieristatud märgadele ruumidele, anname kuni 10 aastase garantii.