Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638396

Plaatija ja tasandaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korterite remont Helsingis ja selle ümbruses.

Ootused kandidaadile

Vajalik oleks plaatimis oskus ja plaadi alla minevate seinte ja põrandate tasandus oskus. Vannitoa lagede ja sauna ehitus oskus. Kogemus võiks olla miinimum 5 aastat.

Mitmekülgset tööd, konkurentsivõimelist palkka ja vajadusel elamist.

Tööpakkumise number
#638396

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2800 - 3600 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem