Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537616

Pizzavalmistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usinaid pizzavalmistajaid. Töö sisuks on pizzade valmistamine vastavalt tellimusele. Tööaeg on vahetustega P-R kell 7-17 Graafiku koostamisel arvestame võimalusel kandidaadi soove.
Peale väljaõpet võimalik töötada osalise tööajaga.
Vajadusel väljaõpe kohapeal. Väljaõppe aeg kuni 1 kuud.
Töötasu tükitöö alusel: õpiajal 3-3.5-€/h, peale õpiaega 3,5-4,5€/h, kogend pizzavalmistajal 4,5-5,5€/h.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust ja täpsust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.

Töötasu peale õpiaega vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule,
Soodustusi omatoodangu ostmisel.
Õhtuse kojusõidu kompensatsiooni.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.
Lisatasu õhtuses vahetuses töötamisel.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga

Tööpakkumise number
#537616

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 700 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
28. mai 2018

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevust alustasime 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustamine ja catering. Müüme oma tooteid üle kogu Eesti. Suuremad koostööpartnerid on Eesti kaubandusketid, Tallink, R-Menu ja Vikingline Soomest. 30% oma toodangust ekspordime.

Vaata rohkem