Värsked tööpakkumised

Pizzavalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369779

Tööpakkumise number

369779

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda pizzavalmistajaid. Töö sisuks on pizzade valmistamine vastavalt tellimusele. Töö on nii päevases kui õhtuses vahetuses. Hommikune vahetus 06.00-15.30, õhtune vahetus 16.00-01.00 E-P. Graafiku koostamisel arvestame võimalusel kandidaadi soove.
Soovitav vanus alates 20 eluaastast.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.

Töötasu vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule,
ettevõttesiseseid ühisüritusi,
soodustusi omatoodangu ostmisel.
Õhtuse kojusõidu kompensatsiooni.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. märts 2015
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 3 kuni 4 EUR tunnis

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevust alustasime 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustamine ja catering. Müüme oma tooteid üle kogu Eesti. Suuremad koostööpartnerid on Eesti kaubandusketid, Tallink, R-Menu ja Vikingline Soomest, Balbiino, Premia. 30% oma toodangust ekspordime.