Pizzameister/teenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630841

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AG Service otsib oma toredasse meeskonda pizzameistrit/klienditeenindajat.
Töö ülesanneteks on pizzade valmistamine, klientide teenindamine, oma töökoha korrashoid ning vajalike kaupade tellimine ning toorainete ettevalmistus.
Tööaeg oleks vastavalt graafikule.
Pizzeria avatud ajavahemikul 10:30 kuni 00:00

Töökohaks on Pärnu mnt-l või Liivalaia tänaval asuv kohvik-pizzeria.

NB! Otsime töötajat täistööajaga

Nõudmised kandidaadile

Suurim nõudmine kandidaadile oleks, et on soov tööd teha.
Meeskonnatöö valmidus.
Rõõmus meel ja toidu- ning puhtuse-armastus.
Kehtiv tervisetõend (võimalus see töösuhet alustades kohe teha)

Kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustuses.

Ettevõte pakub

Pakume mugavat töökohta kesklinnas
Koolitust ning väljaõpet
"Oma-pere" soodustusi
Head palka
Head boonus-süsteemi peale katseaega
Mõnusat meeskonda
Võimalust väljaõppele või tööle asuda KOHE!

Tööpakkumise number
#630841

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

AG Sertvice OÜ haldab kolme Peetri Pizzat ning lisaks veel pakub lõunatoitlustust ning catering teenust.

Vaata rohkem