Värsked tööpakkumised

Pizzameister, klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587248

Tööpakkumise number

587248

Firma nimi peidetud Pizzameister, klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Dodo pizza otsib oma meeskonda
1. Pizza meistrit
2. Klienditeenindajat
Uus IT-pizzeeria otsib oma meeskonda uusi liikmeid. Ootame teotahtelisi ja karjäärile motiveeritud noori. Pakume väljaõpet ja karjäärivõimalust
Tööülesanded:
- Suurepärase klienditeeninduse pakkumine
- Pitsa valmistamine köögis
- Restorani söögisaali ning köögi koristamine
Omalt poolt pakume:
- Töö on graafiku alusel. Võimalus töötada kooli või ülikooli kõrvalt
- Stabiilset sissetulekut
- Reaalseid karjäärivõimalusi, varsti tulemas uued restoranid ;)
- Võimalus saada väärtuslik töökogemus toitlustusettevõttes
- Sõbralikku ja noort kollektiivi ning lõbusaid ühisüritusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Väljaõpet ja järjepidevaid koolitusi

Nõudmised kandidaadile

Ootused kandidaadile:
- Eelnev töökogemus ei ole oluline, õpetame sind valmistama Tallinna maitsevamat pitsat!
- Valmidus meeskonnatööks
- Oskus jälgida retsepte
- Valmidus areneda ja õppida

Lisainfo

Lisainfo email:
cv(at)dodopizza.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
23. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
25. märts 2019
Brutopalk:
Alates 3.7 kuni 4.7 EUR tunnis

Dodo pizza on uue ajastu pitsarestoran. Kasutades infotehnoloogilisi võtteid on kogu meie süsteem online. Tellimused tulevad otse pitsameistri töökohal olevasse tahvelarvutile, mis tagab eriti kiiret suhtlust kassapidaja ning pitsavalmistaja vahel. Ning kui on soov tellida pitsa koju, siis me toome selle kohale 60-ne minutiga, kui ei too- saad pitsa tasuta!