Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320901

Pitsavalmistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda pitsavalmistajaid. Töö sisuks on pitsade valmistamine vastavalt tellimusele. Töö on nii päevases kui õhtuses vahetuses. Hommikune vahetus 06.00-15.30, Õhtune vahetus 16.00-01.00 E-P. Graafiku koostamisel arvestame võimalusel kandidaadi soove.
Soovitav vanus alates 25 eluaastast.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust, pingetaluvust, korrektsust töös
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses, kalkulatsioonilugemisoskus
Soovi siduda end minimaalselt aastaks

Töötasu vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule,
ettevõttesiseseid ühisüritusi,
soodustusi omatoodangu ostmisel

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga

Tööpakkumise number
#320901

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustamine ja catering. 30% oma toodangust ekspordime.

Vaata rohkem