Värsked tööpakkumised

Pitsakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544963

Tööpakkumise number

544963

Töö kirjeldus

Pitsa valmistajat vajab järgmine Sirius Kiirtoidu müügikoht:
*Sirius Kiirtoit Annelinnas - kiirtoitu pakkuv söögikoht aadressil Kalda tee 43, Tartu linn. Avatud E-R 8-23 ja L-P 9-23. Töö on kahes vahetuses vastavalt töögraafikule.

Töö kirjeldus: pitsa tooraine ettevalmistamine ja pitsade küpsetamine ahjus.

Nõudmised kandidaadile

Kiirus töötamisel
Hoolas ja kohusetundlik suhtumine töösse

Ettevõte pakub

Pitsade valmistamise väljaõpet.
Väga korralikku töökeskkonda.
Vastutulelikku ja sõbralikku suhtumist töötajasse.
Oma sektoris keskmisest kõrgemat palka.
Sporditoetust treeninguteks.

Lisainfo

Brutopalk 5,0 kuni 6,0 eurot tunnis.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2018
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1000 EUR kuus

Sirius Kiirtoit tegutseb Tartus alates 1993-ndast aastast. Sellest ajast alates oleme püüdnud pakkuda klientidele võimalikult kvaliteetset kiirtoitu. Töötajatele pakume head ja kaasaegset töökeskkonda ning oma sektoris keskmisest kõrgemat palka.