Värsked tööpakkumised

Pingitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288046

Tööpakkumise number

288046

Töö kirjeldus

Võtame Tabasalus asuvasse TANK toodete tehasesse tööle pingitöölise. Tema peamiseks tööülesandeks on erinevatel puidu- ja alumiiniumi
töötlemispinkidel opereerimine.

Nõudmised kandidaadile

• puidu- või mööblialane haridus või eelnev töökogemus
• oskus lugeda tööjooniseid
• kohusetundlikkus
• täpsus ja ausus
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• hea füüsilise koormuse talumine

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd. Töötajatele on organiseeritud transport.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus mööblivaldkonnas.
Töökoht asub Tööstuse 10, Laab külas, Harjumaal .

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2012

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank
kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi, Nordsellersi kaubamärgi all siseuksi ja seinapaneele ming Felistra kaubamärgi all
vaheseinu. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2011. aastal oli 10,1 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi
200 inimest.