PIIRKONNAJUHT
Tööpakkumise number #781928

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

 Sinu tööülesanded on:

  •    toetada igakülgselt Südameapteegi frantsiisiapteeke tegevuseesmärkide elluviimisel

  •    arendada ja motiveerida apteegijuhatajaid meeskondade juhtimisel ning pakkuda tuge keerukamate personali- ja kliendiprobleemide lahendamisel

  •    nõustada juhatajaid ja apteegitöötajaid  parima kvaliteediga apteegiteenuse pakkumisel ning erialaste küsimuste lahendamisel (sh seadusest tulenevad)

  •    teenindusstandardi taseme hoidmine ja arendamine oma piirkonna apteekides

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kui Sul on:

  •    farmatseudi või proviisori haridus

  •    kogemus meeskonna juhtimisel ja läbirääkimiste pidamisel

  •    pühendumus, meeskonnale ja lahendustele orienteeritus

  •    loomuomane abivalmidus, rõõmsameelsus ja kiire tegutsemine

  •    vilumus arvutikasutamisel (Word, Excel, Power Point)

  •    valmidus oma piirkonnas operatiivselt liikuda, juhilubade olemasolu

  •    kasuks tuleb töökogemus piirkonnajuhina ja vene keele oskus

     suhtlustasandil

Sind ootab Südameapteegis: mitmekülgne, huvitav ja vastutusrikas töö, toetav tiim, kaasaegne töökeskkond, hea mainega ettevõte ja muidugi isiklik motivatsioonipakett ja väärt töötasu. Saad enesele valida just Sind kõnetavad tervist toetavad lahendused ja põnevad arenguvõimalused.

Tööpakkumise number
#781928

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2022
Kuulutus sisestati:
4. mai 2022
PIIRKONNAJUHT PIIRKONNAJUHT

PHARMA HOLDING OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
JUHATAJA HANSACOLOR OÜ
JUHATAJA HANSACOLOR OÜ • Tallinn
Tallinn
OSAKONNA JUHATAJA Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
2700 €/kuus
4 päeva jäänud
OSAKONNA JUHATAJA Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet • Tallinn
2700 €/kuus
Tallinn
TUGITEENUSTE JUHT Bauhof Group AS
TUGITEENUSTE JUHT Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA ASETÄITJA DEPO DIY EE OÜ
KAUPLUSE JUHATAJA ASETÄITJA DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
EHITUSALA MÜÜGISEKTORI JUHATAJA DEPO DIY EE OÜ
EHITUSALA MÜÜGISEKTORI JUHATAJA DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki