Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298958

Piirkondlik Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte maine hoidmine;
- Müügimeeskonna arendamine, juhendamine ja juhtimine;
- Müügistrateegia kujundamine ja elluviimine;
- Turusituatsiooni tundmine ja analüüsimine;
- Müügiplaanide koostamine ja elluviimine;
- Müügialase arendustegevuse planeerimine ja elluviimine;
- Aktiivne müük, müügipakkumiste tegemine;
- Turundusplaanide ja kampaaniate elluviimine.

Ootused kandidaadile

- Eelnev edukas FMCG sektori müügikogemus;
- Kõrgharidus;
- Oskus avatult ja tulemuslikult suhelda;
- Inimeste ja protsesside tulemusliku juhtimise töökogemus;
- Hea enesekehtestamise võime;
- Initsiatiivikus ja planeerimisoskus;
- Müügivaldkonna tundmine FMCG sektoris;
- Oskus teha meeskonnatööd;
- Eesti, inglise ja vene keele valdamine;
- B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Ametiautot;
Arengu- ja karjäärivõimalusi;
Konkurentsivõimelist palka;
Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas ja ambitsioonikas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#298958

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitex Estonia alustas oma tegevust 10-liikmelise meeskonnaga aprillis 2010. Tänaseks pakume tööd juba 70 inimesele.
Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Seoses ettevõte laienemisega ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem