Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545271

PIIRKONDLIK MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müük olemasolevatele ja uutele klientidele
  • Piirkonna (Lõuna-Eesti) müügitegevuse analüüsimine, planeerimine ja elluviimine
  • Püsivate kliendisuhete hoidmine ja edendamine
  • Toodetete väljapanekute organiseerimine ja teostamine kauplustes
  • Väljapanekute korrashoid
  • Müügitellimuste koostamine klientidele
  • Osalemine müügikampaaniate planeerimisel ja elluviimisel

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvus, initsiatiivikus, tulemustele orienteeritus
  • Hea suhtlemis- ja veenmisoskus
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Koostöövalmidus, oskus töötada meeskonnas
  • müügitöö kogemus
  • B-kategooria juhiluba
  • MS Office paketti kuuluvate programmide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Töö algus: august 2018.a.

* kontorit Tartu südalinnas, peakontor Tallinna Rotermanni piirkonnas
* ametiautot
* motiveerivat palka vastavalt tulemustele

Lisaküsimuste korral kirjutada personal(at)eomap.ee

Tööpakkumise number
#545271

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2018

EOMAP Kaubanduse OÜ on ettevõte, mis on spetsialiseerunud kalendrite, postkaartide, kinkekottide, õppevahendite, kartograafiliste trükiste ja muude pabertoodete kirjastamisele ja hulgi- ning jaemüügile. Ettevõte tegutseb aastast 1993 ja baseerub Eesti erakapitalil.

Vaata rohkem