Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290152

Piimatoodete valmistaja(kohuke)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

piimatoodete valmistamine ja pakendamine

Ootused kandidaadile

soov õppida ja omandada uusi oskusi

Ettevõte pakub

stabiilset tööd tänapäevases ettevõttes

Tööpakkumise number
#290152

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. november 2012
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2012

Tere AS on Eesti juhtivaid piimatööstuse ettevõtteid, meie suunaks on kvaliteet, innovatiivsus ja koostöö. Tere tootmisüksused asuvad Tallinnas, Viljandis ja Põlvas. Ettevõttes töötab üle 420 töötaja.Tere tootenimekirjas on kokku üle 150 kõrge kvaliteediga toote. Tuntumad kaubamärgid on Tere, Natural, Hellus, Haps, Merevaik, Emma, Kohuke ja Mumuu.

Vaata rohkem