Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327208

PHP/MySQL/JavaScript arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objektorienteeritud ning taaskasutatavate PHP-skriptide loomine
  • olemasolevale raamistikule uute moodulite lisamine ning olemasolevate täiendamine (PHP, JavaScript)
  • andmebaaside projekteerimine, olemasolevate baaside normaliseerimine/täiendamine (MySQL)
  • suhtlemine nii eesti- kui inglise keeles oma tööülesannete teostamisel

Ootused kandidaadile

  • väga head teadmised PHP-st, JavaScriptist, MySQL-ist (või mõnest muust relatsioonilisest andmebaasist)
  • elementaarsed teadmised Apache veebiserverist ning Linuxi peamistest käskudest
  • hea arusaamine HTML/CSS-ist
  • oskus töötada ja leida lahendusi nii iseseisvalt kui meeskonnas
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • kindlaid teadmisi oma piiridest, ausust ja oma nõrkuste tunnistamist

Ettevõte pakub

  • stabiilset, head palka
  • huvitavaid erialaseid väljakutseid
  • häid töötingimusi ning -vahendeid
  • meeldivat töökeskkonda noores ja abivalmis kollektiivis, kus lisaks tööle peetakse lugu ka huumorimeelest ja meeldivatest ühistest ettevõtmistest

Tööpakkumise number
#327208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2013

Arego Estonia OÜ on noor ettevõte, mis kuulub Norra ettevõttele Arego AS (www.arego.no). Me keskendume kaasaegsete veebipõhiste lahenduste loomisele. Suur osa meie klientidest on Norra ettevõtted, kes kasutavad oma kodulehe administreerimiseks meie sisuhaldustarkvara ning tellivad meilt ka majutusteenust. Seoses tööde mahu kasvuga ootame enda hulka tugevat ning iseseisvat PHP/MySQL/JavaScript arendajat.

Vaata rohkem