Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624928
Kaugtöö võimalus

PHP arendaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 2000 - 3000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. oktoober 2019
Kuulutus aegub:27. november 2019

Töö kirjeldus

Meie juures tegeled veebiprojektide analüüsi ja väljatöötamisega ning ettevõttesisese tootearendusega.

Ootused kandidaadile

Oled tõeline ekspert tiimis, kui
- valdad PHP, JavaScript'i ja SQL'i heal tasemel.
- omad töökogemust arendajana vähemalt üks aasta.
- mõistad veebipõhiseid teenuseid ja rakendusi.
- oskad eesti ja inglise keelt heal tasemel.

Ettevõte pakub

Meie tiimis saad
- olla osaline mainekate klientideprojektides ja neis ka sisuliselt kaasa rääkida.
- valida endale eelistustest lähtuv riist- ja tarkvara ning kasutada oma töös uusimaid tehnoloogiaid.
- teha mitmekesist tööd, sest arendame uuenduslikke digilahendusi erinevates tegevusvaldkondades.
- arendada ennast erialaselt ja osaleda koolitustel ning konverentsidel.
- planeerida oma töö- ja puhkeaega paindlikult.
- teha tööd nii Tallinna kui ka Pärnu kontorites.
- töötada kaasaegsetes kontorites, kus on rõhk nii töisel õhkkonnal kui ka puhkepausil.
- töötada koos hea vibe'iga meeskonnaga ning saada osa tiimiüritustest.

Tööpakkumise number
#624928

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

Web Expert OÜ on 17-aastase tegevuskogemusega kiiresti arenev tarkvaraettevõte, mille eesmärgiks on luua era ja avalikule sektorile kaasaegseid infosüsteeme ning veebilahendusi.

Vaata rohkem