Pesupesija
Tööpakkumise number #815468

Pesupesija

AS Sanatoorium Tervis
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Võtame tööle pesupesija, kelle peamiseks tööülesandeks on Tervis Spaa grupi ja klientide pesu pesemine.

Pesupesija tunneb erinevaid tekstiile ja oskab nendelt mustust eemaldada.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • kemikaalide taluvust;
  • füüsilist vastupidavust (töö osa on raskete pesukärude transport ning märja pesu liigutamine).

Ettevõte pakub

Meie poolt:

    • soodustusi ettevõtte teenustelt;
    • väljaõpet töökohal;
    • paindlikku tööaega (töö graafiku alusel);
    • Sinu panusest sõltuvat töötasu;
    • vajadusel majutust 3 eurot/öö.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel ja sisaldab ka öötööd. Vahetuste ajad 8.00-20.00 ning 20.00-08.00.

Tööpakkumise number
#815468

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Pesupesija Pesupesija

Ligi 50 aastat professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Koos moodustavad ettevõtted Tervis Spaa Grupi. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
SOL OOTAB UUSI KOLLEEGE PÄRNUS! TULE PÜSIVALT TÖÖLE VÕI TEENI LISARAHA! SOL Baltics OÜ
5 p. tagasi
SOL OOTAB UUSI KOLLEEGE PÄRNUS! TULE PÜSIVALT TÖÖLE VÕI TEENI LISARAHA! SOL Baltics OÜ • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA
Alates 4.06 €/tunnis
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
LIHAMEISTER PÄRNU MAKSIMARKETISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu
LIHAMEISTER PÄRNU MAKSIMARKETISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
TOATEENIJA Ammende Hotell OÜ
6 p. tagasi
TOATEENIJA Ammende Hotell OÜ • Pärnu
Pärnu
Veebipõhine värbamine КОНСУЛЬТАНТ ПО ПРОДАЖАМ AMZ TRADE OÜ
800 - 1200 €/kuus
Veebipõhine värbamine
КОНСУЛЬТАНТ ПО ПРОДАЖАМ AMZ TRADE OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki
Pesupesija
Pesupesija