Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629093

Pesumaja töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pesupanda OÜ otsib Mustamäe pesumajja rõõmsameelset inimest, kes on valmis omandama uusi teadmisi rõivaste puhastamise valdkonnas.

Tööülesanded:
* pesu vastuvõtmine
* kontrollimine
* pesemine/kuivatamine
* triikimine
* komplekteerimine
* valmisolek vajadusel klienti teenindada

Nõudmised kandidaadile

Meile sobiv kandidaat on:
* kohusetundlik
* korrektne
* rõõmsameelne
* töökas
* abivalmis
* hea suhtleja

Varasem töökogemus puhastusalal on eeliseks. Väljaõppe kohapeal.

Ettevõte pakub

* kindlat tööd ja fikseeritud palka
* tööaega E - R
* keskmiselt kuni 160 töötundi kuus.
* rõõmsameelset ja abivalmis kollektiivi
* erialast arenguvõimalust
* ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#629093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 600 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019

Pesupanda OÜ on 1997 aastal loodud ja 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub Tallinnas keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid eraisikutele ning ettevõtetele. Lisaks pakume triikimise teenust, rõivaste parandamist, rõivaste markeerimist ning vaipade puhastamist. Meil on Tallinnas neli teeninduspunkti - Haaberstis, Pirital, Tondi Selveris ning pesumaja Mustamäel.

Meie eesmärgiks on olla parima teeninduse ja kvaliteediga puhastusettevõte ning kogu meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et seda tiitlit õigustada.

Vaata rohkem