Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #505491

Personalivaldkonna praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aalto Eesti OÜ pakub praktikat kahele värbajale. Värbaja tööülesanneteks on erinevatele ametitele sobivate töötajate värbamine ja valimine.

Ootused kandidaadile

- Tõsine huvi personalivaldkonnas töötamise vastu
- Kõrghariduse või kutsehariduse omandamine
- Vastutus- ja kohusetundlikkus
- Eesti ja vene keele oskus heal tasemel nii kirjas kui kõnes;

Ettevõte pakub

- Huvitavaid praktilisi ülesandeid
- Võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks
- Sõbralikku töökollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda;
- Eriti heal ja asjalikul praktikandil võimalus pärast praktika lõppu jääda edasi tööle.

Tööpakkumise number
#505491

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem