Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623724

Personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on personaliarvestuse pidamine nii registrites kui ka personaliarvestuse programmis, personali puudutava dokumentatsiooni ja informatsiooni haldamine, tööaja arvestuse üle kontrolli teostamine, puhkuste arvestuse pidamine, personalialaste käskkirjade koostamine ja haldamine ja töötajate tervisekontrolli korraldamine

Nõudmised kandidaadile

-Sulle meeldib töö inimeste, dokumentide, andmete, infosüsteemidega
-Sa oled varem töötanud personalivaldkonnas
-Sa tunned töösuhteid reguleerivat seadusandlust
-Sul on personaliarvestusprogrammi kasutamise kogemus
-Sul on oskus aega ja tööd planeerida
-Sa oled kiire tegutseja kuid täpne ja korrektne

Pakume Sulle võimalust teha stabiilset ja vastutusrikast tööd, 35 kalendripäeva puhkust, soodustingimustel sportimisvõimalusi, täiendkoolitusi ja töönõustamist, kaasaegset töökeskkonda ning võimalust kaasa rääkida autuse arengus

Tööpakkumise number
#623724

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja arenev laste hoolekandeasutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel. Meie missioon on luua eluterve keskkond ja pakkuda asjatundlikku abi vanemliku hoolitsuseta lastele ja noortele, toimetulekuraskustes ning puuetega lastega peredele.

Vaata rohkem