Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631670

Personalitöö ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Häirekeskus on esimeseks abistajaks hädaolukorras. Vastates aastas miljonile hädaabikõnele, oleme võtmelüliks abivajaja ja -andja vahel. Kiirelt areneva organisatsioonina on sobivate töötajate leidmine ja nende heaolu meile väga oluline. Selleks otsime oma meeskonda inimest, keda sütitab soov panustada uute töötajate värbamisse, töötajate arendamisesse ja töökeskkonna korrashoidu.

Nõudmised kandidaadile

* Kogemust töötajate värbamises ja koolituste korraldamises
* Kogemust töökeskkonnaga seotud tegevuste ellu viimises
* Kasuks tuleb varasem kokkupuude programmidega SAP BO, Delta ja RTIP
* Soovi töötada meeskonnas ja oskust märgata iga töötajat
* Head ajaplaneerimise oskust
* Bakalaureusekraadi Eesti keele oskust C1 tasemel, inglise keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

* Võimalust luua ja käivitada tulemuslik värbamissüsteem
* Korrastada töökeskkonnaga seonduvaid tegevusi
* Korraldada ja koordineerida töötajaid arendavaid koolitusi
* Sõbralikku ja toetavat meeskonda
* Paindlikku töökorraldust
* Põhipuhkust 35 päeva aastas
* Sportimisvõimalusi
* Meeleolukaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#631670

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2019

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mille missioon on kujundada ja tagada turvalisemat elukeskkonda ning olla läbi ühtse hädaabinumbri 112 kindel ja asjatundlik abistaja õnnetuse korral. Häirekeskus on jõudsalt arenev organisatsioon, kus Sulle avaneb otsene võimalus panustada Eesti elanike heaolusse ja turvalisusse. Soodustame häid ideid ja algatust ning pakume pidevat enesetäienduse võimalust. Koos meeldivate inimestega kaasaegses töökeskkonnas võimaldab Häirekeskus huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning stabiilset tööd väärtustavat sissetulekut.

Vaata rohkem