Personalispetsialist
Tööpakkumise number #834513

3
Barrus AS
Võrumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:

  • Barruse personali planeerimise, värbamise ja valikuprotsessi juhtimise, pakkudes sealjuures kandidaatidele erakordset värbamiskogemust.
  • Erinevate personalidokumentide koostamise, vormistamise ja ajakohasena hoidmise.
  • Ettevõtte palgaarvestuse korraldamise.
  • Töötajate arengu ja koolitusplaanide koostamisse ning orgamiseerimisse panustamise.

Ootused kandidaadile

Ootused Sulle:

  • Sul on sarnane varasem töökogemus või erialane haridus, mis toetab sinu kandidatuuri.
  • Tunned töösuhteid ja palgakorraldust reguleerivat seadusandlust.
  • Pakatad positiivsusest, oled täis pealehakkamist ja sulle pakub naudingut inimestega suhtlemine.
  • Oled orienteeritud meeskonnatööle, kuid samas oskad töötada iseseisvalt ja võtta vastu otsuseid, sealjuures on korrektsus ja kohusetundlikkus sinu teised nimed.

Ettevõte pakub

Miks just meie?

Kinnitame, et ägedamaid kolleege on raske leida ja meie unustamatud ühisüritused pakuvad mälestusi igaveseks! Panustame barruslaste heaollu, pakkudes sportimise ja vaba aja veetmise toetusi kogu Sinu perele! Lisaks pakume Sulle lugematuid võimalusi enda arendamiseks, sest nii nagu kasvab ettevõte, arenevad ka inimesed meie ümber – ja Barrus areneb kiiresti!

Lisainfo

Seoses töötaja vanemapuhkusele minekuga ootame oma tiimiga liituma uut barruslast!

Tööle kandideerimise tähtaeg on 5. veebruar.

Kui tundsid endas ära barruslase, saada oma CV ja motivatsioonikiri signe(ät)barrus.ee

Tööpakkumise number
#834513

Info

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Personalispetsialist Personalispetsialist

Barrus AS

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal personaalne, stabiilne ning täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, kus hinnatakse kõrgelt kogukonda! Elevandile omane enesekindlus ja töökus on meid viinud liimpuitkomponentide valdkonna turuliidriks terves Euroopas.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
JUHATAJA SINSAY KAUPLUSESSE VÕRU KAGUKESKUSES LPP Estonia OÜ
JUHATAJA SINSAY KAUPLUSESSE VÕRU KAGUKESKUSES LPP Estonia OÜ • Võrumaa
Võrumaa
2 näd. tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA (UUS KAUPLUS ANTSLAS) OG Elektra AS
KAUPLUSE JUHATAJA (UUS KAUPLUS ANTSLAS) OG Elektra AS • Võrumaa
Võrumaa
VANEMTEENINDAJA JA VAHETUSVANEM (UUS KAUPLUS ANTSLAS) OG Elektra AS
VANEMTEENINDAJA JA VAHETUSVANEM (UUS KAUPLUS ANTSLAS) OG Elektra AS • Võrumaa
Võrumaa
HALDAJA CRISTELLA VT OÜ
HALDAJA CRISTELLA VT OÜ • Võrumaa
Võrumaa
KAUPLUSE JUHATAJA ANTSLA EHITUSKESKUSESSE Antsla Tarbijate Ühistu
KAUPLUSE JUHATAJA ANTSLA EHITUSKESKUSESSE Antsla Tarbijate Ühistu • Võrumaa
Võrumaa
Vaatan kõiki