Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591969

Tööpakkumise number

591969

Firma nimi peidetud personalispetsialist

Töö kirjeldus

Oma igapäeva töös

  • oled personali- ja tööaja arvestuse andmebaasi peakasutaja ning arendaja
  • täidad töösuhete administreerimise ja personaliarvestuse spetsialisti ülesandeid
  • koostad personaliarvestuse aruanded nii sise- kui välisklientidele
  • osaled personalijuhtimise protsesside arendamisel

Nõudmised kandidaadile

Sinu kandideerimist toetavad

  • erialased kompetentsid ja töökogemus
  • Virosofti kasutamise kogemus
  • varasem kokkupuude palgaarvestusega
  • väga hea eesti keele ja suhtlustasandil inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Lennujaama poolt pakume

  • ambitsioonikaid eesmärke ja toimekat tegutsemist
  • üksteist hoidvat suhtumist ja koostööd
  • ühist rõõmu kordaminekute üle Eesti ühendamisel maailmaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2019
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2019

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad. Oleme Eesti õhuväravaks ja esimeseks visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2018. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Best Airport 2018