Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606373
Kaugtöö võimalus

Personalispetsialist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Eesti suurim kinnisvarabüroo UUS MAA otsib personalispetsialisti!

Ootused kandidaadile

✅ suhtleb vabalt nii suuliselt kui kirjalikult;
✅ on täpne ning peab kinni tähtaegadest;
✅ oskab vormistada dokumente;
✅ hoiab korras andmebaasid ja kirjavahetuse;
✅ aitab korraldada üritusi ning koolitusi;
✅ on lahendustele orienteeritud;
✅ saab tööga hakkama ka kooli kõrvalt.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume eneseteostus- ja arenguvõimalusi,
toredaid toetavaid kolleege ja moodsaimat bürood
Tallinna südalinna uhiuues kõrghoones.

Tööpakkumise number
#606373

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem